Kas dar nežino...Kaip Pasiekti Vyro (ar Moters) Širdį per Skrandį? Nauji receptai Valentino dienos proga! Specialiuose sveikatinančiuose patiekalų gaminimo kursuose:

„Sveikos Mitybos Įgūdžiai Šeimoje“

Renginio pradžia už:

Dienų
Valandų
Minučių
Sekundžių

Vasario 12d. 18val „Ganga“ restorane

Įsigykite bilietą dabar pat:

Sigita

Super kursai, visą laiką norėjau įtraukti į savo ir šeimos narių racioną daugiau daržovių, bet vis nesugalvodavau, kaip jas įdomiau pateikti ar pagaminti, šie kursai labai pagelbėjo!

Gražina

Išsamūs patarimai vertingi tiek pradedančioms šeimininkėms, tiek patyrusioms. Daugybė idėjų, kaip sveikai ir skaniai maitintis.

Jūratė

Apie maistą kitaip. Su pagrindimais, paaiškinimais, o ne nuogais faktais, kas gerai, o kas nelabai. Verčia susimąstyti. O taip pat atradau ir išbandžiau neragautų dalykų.

Kas Jūsų laukia kursų metu?

Specialus meniu

Tiesa, kad kelias į vyro širdį per skrandį? Valentino dienos proga nusprendėme sukurti specialų meniu, kuris puikiai tiks, nustebinti savo antrą pusę įpatingu sveiku ir skaniu maistu!

Lengvai paruošiami patiekalai

Nieko sudėtingo, bet puikiai tinka kiekvienai dienai tiems ir toms, kas nenori virtuvėje praleisti valandų valandas, bet nori valgyti skaniai ir sveikai.

Nauji skoniai

Zita ir Žilvinas Užkuraičiai yra pasiruošę pasidalinti naujais (dar nerodytais) receptais būtent meilės dienos proga! 

Tinka visiems

Sveikatinančių patiekalų gamybos kursai yra pritaikyti visiems, kas ieško savo virtuvėje naujų skanių skonių (Nepriklausomai, nuo Jūsų mitybos įpročių)! 

Skanus ir sveikas maistas

Vieni žinomiausių Lietuvoje Vedų virtuvės, grįstos vegetarizmo principais, „ambasadoriai“ - Žilvinas ir Zita Užkuraičiai supažindins su įvairiais prieskonius, kurie ne tik praturtina patiekalus subtiliais aromatais, bet turi ir gydomųjų savybių. 

Išsami informacija

Kursų metu informacija pateikiama trejopai: pateikiama bendras požiūrio kontekstas, ekologijos samprata, pateikiami konkretesni patarimai ir receptai.

Daugiau apie kursus:

Įsigykite bilietą dabar pat: